Hakkımızda

EKO GARDEN PEYZAJ;

SEKTÖRDE 14 YILLIK GEÇMİŞİ İLE PEYZAJ PROJE, UYGULAMA, SÜS BİTKİLERİ ÜRETİMİ, SATIŞ VE PAZARLAMA KONULARINDA UZMAN KADROSU, BİLGİ BİRİKİMİ VE TECRÜBESİ, KALİTELİ VE SÜREKLİ HİZMET ANLAYIŞI İLE ÇALIŞMALARINA DEVAM ETMEKTEDİR.

KURULDUĞU 1999 YILINDA OTEL BAKIM DANIŞMANLIĞI VE TAŞERONLUĞU İLE BAŞLADIĞI İŞ YAŞAMINDAKİ DENEYİMLERİNİ, 2000 YILINDA; DIŞ MEKAN SÜS BİTKİLERİ ÜRETİM VE SATIŞINI YAPTIĞI FİDANLIĞINI KURARAK SÜRDÜRDÜ. 2003 YILINDA ÜRETİMİN YANI SIRA PERAKENDE SATIŞ İÇİN KURDUĞU DİĞER FİDANLIĞI İLE "TÜRKİYE'NİN EN İYİ 10 FİDANLIĞI" ARASINDA GÖSTERİLDİ. 2004 YILINDAN İTİBAREN ÇANDIR'DA TOPLAM 20 DÖNÜM REPİKAJ ALANLARI İLE ÜRETİMİNİ DESTEKLEMEKTEDİR.

2003 YILINDAN İTİBAREN "ANTALYA SARDUNYALARI" İLE TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ULAŞMAKTA, PAZARLADIĞI ÜRÜNLER YELPAZESİNE AROMATİK VE PERENNİAL BİTKİLER İLE ÇEŞİTLİLİK KAZANDIRMAKTADIR. PEYZAJ BİTKİLERİNE AİT "FİDE" SATIŞI DA AĞIRLIKLI OLARAK ÇALIŞMA KONULARI ARASINDA YER ALMAKTADIR.

2007 YILINDA YENİ BİR OLUŞUM İLE PEYZAJ, PROJE VE UYGULAMALARINI "YALIN TASARIM" ADLI YENİ FİRMASI ÜZERİNDEN SÜRDÜRMEKTEDİR. EKO GARDEN PEYZAJ ÇALIŞMA ALANLARININ HER BİRİNDE KALİTELİ VE SÜREKLİ HİZMET ANLAYIŞI, UZMAN PERSONEL KADROSU İLE SEKTÖRÜN HİZMETİNDEDİR.

YALIN TASARIM; 2007 YILINDA ANTALYA'DA KURULAN FİRMAMIZ; KULLANICILAR İÇİN ÇÖZÜM SUNAN SÜRDÜRÜLEBİLİR EKONOMİK PEYZAJ HİZMETLERİ KONUSUNDA; PROJE-TASARIM- UYGULAMA VE DANIŞMANLIK AMA BAŞLIKLARINDA ÇALIŞMALAR YAPMAKTADIR.

KADROMUZ

İnci Hülya YENTUR………………………….Ziraat Mühendisi – Trakya Üniversitesi

Teoman AKÇALI……………………………...Peyzaj Mimarı – Çukurova Üniversitesi

Burcu MEYDANOĞLU…………………….Peyzaj Mimarı – İstanbul Üniversitesi

Duygu ÜSTÜNEL…………………………….Peyzaj Mimarı – Ankara Üniversitesi

Yaşar Tuğsan ÇOKERGİN………………. Peyzaj Mimarı - Akdeniz Üniversitesi

Seda MİLLETLİ………………………………Pazarlama Ziraat Mühendisi – Gaziosmanpaşa Üniversitesi

Emine YILGIN………………………………. Muhasebe - Açıköğretim Fakültesi İktisat Bölümü